O nas

Kilka słów o producencie stołów bilardowych Norkop

Witamy na stronie znanego w Polsce producenta stołów bilardowych. Specjalizujemy się w produkcji bilardów już od 1990 roku. Nasze stoły spełniają wymagania federacji EPBF [European Pocket Biliard Federation].

W produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie materiałów uznanych w naszej branży, takich jak: włoskie kamienne płyty, sukna bilardowe Ivana Simonisa, Goriny, Hainsworth'a, Speedball'a oraz bandy gumowe o świetnej sprężystości [Artemis, Gold Tec i inne]. W przeciwieństwie do masy stołów, które są sprowadzane z Dalekiego Wschodu, nasze stoły bilardowe mają perfekcyjne wykonanie, służą naszym klientom długimi latami, a przede wszystkim, można na nich wykonać całościowy serwis.

Nasze produkty zostały już docenione przez wielu klientów indywidualnych, biznesmenów, polityków, sportowców jak i wiele firm, które kupują stoły bilardowe dla podniesienia swojego prestiżu. Nasze bilardy doskonale można dostosować do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych, urządzonych wg najnowszych trendów współczesnego designu. Ponadto jesteśmy w stanie wykonać stoły bilardowe na zamówienie, zgodnie z Państwa sugestiami.

Osobnym działem naszej działalności jest serwis i naprawa bilardów. W zakres usług wchodzi między innymi: wymiana sukna na stole bilardowym, wymiana band, naprawa elementów konstrukcyjnych, naprawa blatów kamiennych oraz całkowita renowacja. Usługi serwisowe prowadzimy na terenie całego kraju.

 

Ostatnio w naszej ofercie pojawiły się usługi niespotykane u innych producentów z branży. Mówimy tutaj o nadruku dowolnego obrazu lub logo firmy na suknie bilardowym, ograniczeniem dla nas w przypadku tej usługi jest tylko wyobraźnia ludzka, resztę realizujemy bez problemu.

 

Realizujemy również zamówienia stołów bilardowych wg projektów dostarczonych nam przez Klientów, pomagamy w projektowaniu, doradzamy w konstruowaniu by finalny produkt spełniał wszelkie oczekiwania.

 

Wszystkie zamówienia realizujemy (po wcześniejszej konsultacji i wycenie telefonicznej) na terenie całego kraju. Na stołach bilardowych Norkop grają już wytrawni gracze w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, a także we Francji, Hiszpanii, Niemczech oraz Anglii.
 

Mamy nadzieję, że zakup stołu bilardowego w naszej firmie, przysporzy Państwu wiele radości i satysfakcji.