Obraz lub logo na suknie

Twój osobisty wzór na suknie? Tak!

Jako jeden z nielicznych producentów stołów bilardowych w Polsce oferujemy Państwu możliwość wydrukowania na suknie bilardowym dowolnego logo lub obrazu. W zależności od skomplikowania rysunku powinien on być dostarczony w odpowiednim formacie. Gdyby to stanowiło dla Państwa jakiś problem, nasi graficy przekształcą przesłany obraz w format w odpowiedni do wydruku. Kolorystyka obrazu oczywiście nie stanowi żadnego problemu, wpływa jedynie na cenę. Im więcej kolorów tym wydruk staje się droższy. Na cenę również wpływa stopień skomplikowania rysunku, mamy tu na myśli ilość szczegółów w danym obrazie. Jeżeli miałyby być to same litery, to wydruk jest bardzo prosty, natomiast wszelkie obrazy o dużej ilości szczegółów podrażają koszt wydruku.

Logo lub obraz na suknie stanowi wyjątkowy efekt na stole bilardowym, należy jednak pamiętać o tym, aby obraz na suknie nie był zbyt dominujący, gdyż folia którą nanosimy na materiał zmienia właściwości sukna bilardowego.

Ze względu na ochronę danych osobowych nie możemy przedstawić wszystkich naszych realizacji, ale zapewniamy, że obraz naniesiony na sukno bilardowe daje piorunujące wrażenie i niepowtarzalny efekt jedyny w swoim rodzaju.

Pomijając logo konkretnej firmy, jesteśmy w stanie zaproponować wiele bardzo oryginalnych wzorów, które mogą Państwo nanieść na swój stół bilardowy .

Odręczny podpis, zdjęcie,logo firmy lub ukochany obraz Picassa to wszystko znajdzie się na stole bilardowym, my się tym zajmiemy.

Usługi serwisowe