Stół na indywidualne zamówienie

 

Nie wszystkim producentom stołów bilardowych chce się spełniać zachcianki Klientów, a naszej firmie, jak najbardziej !!!

 

Możecie Państwo zamówić sobie w naszej firmie stół taki, jaki sobie wymarzyliście. Są dwie możliwości:

 

  • wprowadzając zmiany do naszych bazowych modeli,
  • wymyślająć swój własny niepowtarzalny stół bilardowy

 

Mamy projektantów, którzy pomogą w realizacjach marzeń lub jak w przypadku wielu naszych Klientów korzystających z usług swoich własnych projektantów, pomożemy i skonsultujemy dostarczone projekty, celem osiągnięcia najbardziej satysfakcjonującego efektu.

W stołach klasycznych jesteśmy w stanie zastosować różne frezy, celem uzyskania dodatkowych elementów ozdobnych, natomiast w stołach nowoczesnych wymaga to zastosowania albo innych materiałów wykończeniowych a w skrajnym przypadku wykonania nowej unikalnej bryły stołu bilardowego.

 

Jednym z wielu przypadków indywidualizowania stołu jest postarzanie drewna, może ono przybierać różne formy i kolory. Postarzanie drewna daje świetne efekty w przypadku drewna olchowego i sosnowego, gdzie możemy uzyskać różną głębokość słojów oraz nieograniczoną ilość kolorów.

 

Dzięki zastosowaniu elementów ozdobnych, jesteśmy w stanie nadać konkretnemu stołowi określony styl- barokowy, Artdeco, czy też styl z okresu Ludwika XVI.

Innym zabiegiem, który indywidualizuje stół bilardowy to metoda intarsji lub inkrustacji. Są to metody bardzo drogie, ale dają efekt jedyny i niepowtarzalny.

Ciekawym efektem jest również zastosowanie kamieni Swarovskiego w miejsce tradycyjnych punktów na bandach bilardowych, tak zwanych diamentów.

Nietypowe kolory sukna bilardowego, takie jak: czarny fioletowy, czy pomarańcza daje też bardzo ciekawy efekt.

 

W stołach nowoczesnych ilość wzorów zamieSciliśmy w materiałach HPL. Proszę zapoznać się z wzornikiem w pdf-ie daje on możliwość wykonanie stołu imitującego granit marmur dowolne drewno oraz nawet wszelkiego typu metale.

 

Zapraszamy do tworzenia swojego własnego stołu bilardowego wyobraźnia nie zna granic, my też nie.